شهرداری منطقه ۲ تبریز به سازمان ها مساعدت مالی کرده است


با حضور رئیس و اعضای شورای شهر و شهردار تبریز و شهرداران مناطق ۲ و ۱۰، روند تملک و مسیرگشائی “محله علی بقال” مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش شهریار، با حضور شهرام دبیری رئیس و سونیا اندیش نائب رئیس شورای اسلامی شهر و کریم صادق زاده و فریدون بابایی اقدم از اعضای شورای شهر و با حضور ایرج شهین باهر شهردار تبریز، باقر خوشنواز شهردار منطقه ۲ و رسول وظیفه شناس شهردار منطقه ۱۰ و جمعی از معاونین و مدیران مناطق ۱۰ و ۲، جلسه بررسی روند تملک “محله علی بقال” با حضور چند تن از اهالی این محله، مورد بحث و بررسی مدیران شهری قرار گرفت.

 در این جلسه باقر خوشنواز ضمن قدردانی برای حضور رئیس و نائب رئیس و اعضای شورای شهر و شهردار تبریز برای بررسی روند تملک “محله علی بقال” در سخنانی گفت: منطقه ۲ برای تسریع روند تملک این محله و برای حل هرچه سریعتر مشکلات اهالی، تلاش مضاعفی بکار گرفته است.

او افزود: علاوه بر پرداخت هزینه تملک این پروژه که از فعالیت های فرامنطقه ای بشمار می آید، شهرداری منطقه ۲ تبریز به چند منطقه و به سازمان های قطار شهری، عمران و پسماند شهرداری نیز کمک مالی کرده است.

 خوشنواز در ادامه سخنان خود ضمن اعلام مساعدت مالی برای ادامه تملک “محله علی بقال” که تاکنون ۳۰ ملک واقع در این مسیر تملک شده و ۵۲ ملک از آن باقی مانده است، تصریح کرد: علاوه بر کمک مالی به پروژه مذکور، شهرداری منطقه ۲ همچنین برای تملک خیابان شهید طاهری نیز مساعدت مالی کرده که این پروژه نیز مسیرگشائی شده و به مورد بهره برداری رسیده است.

او در ادامه این جلسه در خصوص پروژه های به اتمام رسیده منطقه ۲ نیز اظهار داشت: خیابان عطار نیشابوری با اختصاص خط ویژه برای تردد آمبولانس، احداث کانال های سهند و سبلان و باکس گذاری مسیر مهرانه رود، سرویس بهداشتی وادی رحمت، سرویس بهداشتی و نمازخانه پارک عباس میرزا و… از اهم پروژه های شهرداری منطقه ۲ به شمار می آید که آماده بهره برداری شده است.


لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *