مجموعه شهرداری تبریز حامی حرکت‌های نوع‌دوستانه در شهر است | پایگاه خبری، تحلیلی ترجمان صبح


او با اشاره به حمایتهای مجموعه شهرداری تبریز از این حرکت اظهار داشت: به هر حال شهرداری تبریز در  صف اول مبارزه با کرونا قرار دارد و در کنار فعالیت های مستمری که در حوزه آموزش و پیشگیری و ضد عفونی انجام می دهد، مقرر شد در تهیه مواد اولیه، پارچه و خرید چندین دستگاه چرخ خیاطی و زیگزال‌دوز، برای این مجموعه اقدامات لازم صورت بگیرد.

شهردار تبریز، با تشبیه کارگاه‌های مردمی تولید ماسک به پشتیبانی های زمان جنگ و حضور فعال خانم‌ها در فعالیت های پشت جبهه، خاطرنشان کرد: امروز این شهروندان به خاطر همنوعان و همشهریانشان خود، همانند اویل انقلاب و جنگ،   با همان شور و شوق در پشت جبهه مقابله با شیوع کرونا تلاش می کنند تا نقشی در شکست این ویروس داشته و کمک حال مردم و مسئولان باشند.

او در پایان صحبتهای خود از تمامی نیروهای مردمی، بسیجی و جهادی در محلات تبریز خواست که به صورت خودجوش دست به دست هم داده تا شهر و کشور را از این تعطیلی رهانیده و بیماری کرونا را ریشه‌کن کنند.

کمیته بانوان موکب شهدای استان آذربایجان‌شرقی مدتی است که فعالیت خود در زمینه تولید ماسک و گان آغاز کرده و از تمامی نهادهای درگیر مقابله با بیماری کرونا سفارش تولید می گیرد. در کارگاه تولید ماسک این کمیته، روزانه ۱۵ هزار ماسک، و ۱۵۰ لباس سرهم که ویژه استفاده در بخش مراقبت از بیماران  کرونایی است، تولید می‌شود.


لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *